Taksim Kiralık Forklift

Taksim Kiralık Forklift

Taksim Kiralık Forklift

Taksim kiralık forklift servisi olarak, İstanbul’un tüm bölgelerine forklift kiralama hizmeti sunuyoruz. Limanlardan sanayi tesislerinde, imalathanelerden endüstri atölyelerine dek geniş bir sektörel yelpaze ile iş makinelerimizi sunuyoruz.

Forkliftler, insan gücüyle taşınması mümkün olmayan büyük yüklerin taşınması için imal edilen pratik iş makineleridir. Ön kısımlarında bulunan çatal sistemi ile istif yükleri kolay şekilde alıp, istenilen alana nakliye etmekte kullanılırlar.

Taksim Kiralık Forklift Çeşitleri

taksim kiralık forklift

Taksim forklift kiralama çeşitleri, kullanılacak sektöre ve taşınacak tonajlara bağlı olarak kiralanır. Örneğin yapı marketlerinde kullanılan ve mağaza içi çözümler sunan küçük boyutlardaki forkliftler, yapıların içinde dolaşabilir ve belirli bir ağırlığa kadar taşıma kapasitesi sunar.

Taksim forklift kiralama servisimizde liman taşımacılığının çözümlerini sunuyoruz. İstif nakliyesinde çok daha büyük eşya ve ürünlerin taşınabilmesi için farklı özelliklerle araç çeşitlerimiz bulunuyor.

Taksim Kiralık Forklift Servisi

Manuel sistemde çalışan forkliftler ve akülü gibi farklı çeşitlerle, Taksim forklift kiralama servisi olarak profesyonel hizmet sunuyoruz. Üstelik sadece Taksim bölgesinde değil her iki yakada ve istenilen süre boyunca pratik iş çözümleri sunan araç çeşitlerimizle hizmet veriyoruz.

Paletli forkliftler, lastik tekerlekli ve motorlu forklift çeşitleriyle istenilen sayıda temin sunarak Taksim forklift kiralama faaliyetlerini, sektörel tecrübemizle sunuyoruz.

Taksim Kiralık Forklift Fiyatları

Taksim forklift kiralama fiyatları, seçilen ürünlere bağlı olarak belirleniyor. Ayrıca kiralama süresi, operatör ile birlikte kiralama, nakliye gibi faktörlere bağlı olarak ekonomik fiyat ayrıcalıkları ve güvenilir hizmet anlayışımız ile hizmet sunuyoruz.

Özellikle yeni firmalarda gerekli donanımın sağlanması ve forklift çözümünün belirlenmesi için uzman kadromuz keşif hizmeti sunmaktadır. Sektöre bağlı olarak ve kullanım alanlarına göre forklift seçimleri yapılır.

Taksim Kiralık Forklift Operatörü

Taksim forklift kiralama operatörü, iş makinesi kullanma yetki belgesine sahip olmalıdır. Firmamız iş yetki ve deneyimine sahip profesyonel kadro ile hizmet vermektedir. Manuel ve motorlu forkliftler ile diğer tüm forkliftlerin karayollarında trafiği, transferi yapılamadığı için, araçların tamamı başka araçlar ile nakliye edilir. Fabrika, tesis ye da işletmenize ulaştırma konusunda nakliye hizmeti de sunuyoruz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir